Skip links

Jeseníky od jara do zimy

Ubytování Jeseníky po celý rok

Penzion Haltmar nabízí pohodlné ubytování v Jeseníkách celoročně. Jeseníky jsou jedny z nejkrásnějších českých pohoří a oproti jiným lokalitám mají tu výhodu, že nejsou tolik navštěvované – nepotkáte tady stovky turistů. Ubytování v Jeseníkách je přesto dobré si rezervovat s předstihem. Zejména v srdci Jeseníků, v Ramzové. Ramzová je centrum sportovního vyžití v Jeseníkách a zároveň je perfektním startovním bodem pro turisty, houbaře, běžkaře i lyžaře.

Penzion Haltmar je nově postavená celodřevěná stavba přímo pod sjezdovkou v Ramzové. Těžko si představíte lepší místo pro ubytování v Jeseníkách. Penzion nabízí vyšší standard služeb, má 5 čtyřlůžkových pokojů se samostatnou koupelnou a WC a dvou čtyřlůžkových apartmánech. Zarezervujte si pobyt!

JARO – ubytování Jeseníky

Jarní Jeseníky jsou kouzelné. Po měsících tvrdé zimy se příroda začíná opět probouzet. Vzduch voní jarem, rozkvétají jarní louky, lidé vyrážejí na procházky do lesů. Jaro je ideální čas pro pěší turistiku i pro cykloturistiku. Náš penzion nabízí v této době ubytování za skvělou cenu 870,- Kč na osobu (v ceně je i snídaně), apartmány 2,700,- Kč.
Podívejte se na podrobný ceník.

LÉTO – ubytování Jeseníky

Léto v Jeseníkách není tak horké jako v jiných částech země. Každý rok je tady příjemné klima, lidé k nám utíkají z rozpálených měst. Hledáte-li aktivní dovolenou, Jeseníky jsou v létě ideální. Kromě turistiky a cykloturistiky jsou v blízkém okolí k dispozici i další aktivity – horské minikáry a letní tubing – jízda na člunech v plastové dráze.V létě nabízíme ubytování za 870,-  na osobu (v ceně je i snídaně), apartmány 2.700,- Kč. Podívejte se na podrobný ceník.

PODZIM – ubytování Jeseníky

Podzim je v Jeseníkách klidný a barevný. Podzimní slunce příjemně hřeje, v okolních lesích rostou různé druhy hub. Na podzim Jeseníky lákají právě houbaře, ale také pěší turisty a cykloturisty. Náš penzion nabízí v této době ubytování za úžasných 870–  na osobu (v ceně je i snídaně), apartmány 2.700,- . Podívejte se na podrobný ceník.

ZIMA – ubytování Jeseníky

Zima je v Ramzové hlavním obdobím. Důvodem je blízkost mnoha sjezdovek různých obtížností a délek. Ramzová je ideální nejen pro sjezdové lyžování, ale také pro běžkaře. V okolí se nachází mnoho kilometrů upravených běžeckých tratí. Další oblíbenou zimní aktivitou je snowtubing. V zimních měsících je u nás cena ubytování od 1.020- Kč na osobu (v ceně je i snídaně), apartmámy 3.500,- Kč. Podívejte se na podrobný ceník.